1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Компанія
Поділитися:
Ще |

Головна » Про компанію » Наші лідери

Наші лідери

 1. Індра К. Нуйі
  Індра К. Нуйі

  CEO PepsiCo

 2. Рамон Лагуарта
  Рамон Лагуарта

  Президент по ринках Європи, що зростають та розвиваються

Індра К. Нуйі

Індра К. Нуйі

Голова Ради директорів і Генеральний директор PepsiСo

1 жовтня 2006 року Індра Нуйі була призначена генеральним директором, а 2 травня 2007 року обрана головою Ради директорів PepsiСo.

Вона здійснює керівництво глобальною стратегією компанії понад 10 років і успішно провела реструктуризацію PepsiСo, у тому числі відділення й продаж ресторанного бізнесу компанії YUM! Brands Inc, придбання компанії Tropicana та злиття з компанією Quaker Oats, злиття з найбільшими ботлерами, а також придбання компанії «Вімм-Білль-Данн» у рамках найбільшої міжнародної угоди з поглинання за всю історію PepsiСo.

Індра Нуйі має диплом бакалавра природничих наук (Християнський коледж Мадраса), ступінь магістра бізнесу, отриману в Індійському інституті менеджменту (Калькутта), та ступінь магістра в галузі керування державними й приватними організаціями Єльського університету (США).

Індра Нуйі почала кар'єру в Індії, де працювала менеджером з виробництва у Johnson & Johnson та у фірмі з виробництва текстилю Mettur Beardshell, Ltd. Потім протягом шести років вона керувала міжнародними корпоративними стратегічними проектами у Boston Consulting Group. З 1986 до 1990 року Індра Нуйі працювала у компанії Motorola, де обіймала посаду віце-президента й директора з питань корпоративної стратегії та планування. До приходу у PepsiСo у 1994 році протягом чотирьох років була старшим віце-президентом з питань стратегії та стратегічного маркетингу компанії Asea Brown Boveri.

З 1994 до 1996 року Індра виконувала обов'язки старшого віце-президента зі стратегічного планування PepsiСo, у 1996 році – була призначена на посаду старшого віце-президента з питань корпоративної стратегії й розвитку компанії, а у 2000 – стала віце-президентом та головним фінансовим директором. Починаючи з цього року вона також входить у Раду директорів PepsiСo. У зоні її відповідальності були корпоративні функції PepsiСo, у тому числі фінанси, стратегія, оптимізація бізнес-процесів, інновації, закупівлі, взаємини з інвесторами та інформаційні технології. Ц 2006 році Індра Нуйі була призначена генеральним директором, у 2007 році обрана головою Ради директорів.

Індра Нуйі також є членом Американо-китайської ділової ради, Американо-індійської ділової ради, Форуму споживчих товарів, Центру виконавчих мистецтв імені А. Лінкольна, Інституту світової економіки Петерсона та Університету Цинхуа. Вона – учасник ради Міжнародного економічного форуму, Американської академії мистецтв і наук, Yale Corporation та Американо-індійської ради директорів адміністрації президента Обами.

Зейн Абдалла

Зейн Абдалла

Президент PepsiСo

Зейн Абдалла обіймає посаду Президента PepsiСo з вересня 2012 року.

Він здійснює керівництво усім комплексом глобальних категорійних груп PepsiСo (глобальні напої, глобальні снеки, глобальні продукти харчування), глобальних операцій (IT, глобальні закупівлі, ланцюг поставок та ефективність діяльності), глобальних маркетингових послуг та корпоративної стратегії. У рамках взаємодії з географічними бізнес-одиницями очолювана Зейном команда здійснює діяльність з впровадження інноваційних рішень та розвитку брендів при значному скороченні загальної структури видатків компанії.

Зейн має ступінь бакалавра наук, він одержав диплом з відзнакою за фахом «електротехнічна інженерія» у Королівському коледжі при Лондонському університеті (Великобританія).

До приходу до PepsiСo Зейн Абдалла працював у компанії Mars на позиціях, пов'язаних із виробництвом, інжинірингом, продажами, маркетингом та управлінням персоналом. Він також займав позицію генерального менеджера Mars по Близькосхідному регіону.

У PepsiСo Зейн працює з 1995 року, він займав низку вищих керівних посад. Його призначенню на посаду Президента передувала діяльність на посаді Генерального директора PepsiСo Європа, коли він відповідав за напрямки продуктів харчування та напоїв PepsiСo у континентальній Європі, Великобританії та країнах Африки на південь від Сахари. Перш ніж очолити європейський бізнес, він керував європейським підрозділом Напої, європейським підрозділом соків Tropicana, а також займав пост віце-президента з франчайзингу по Пакистану та Перській затоці. Він має досвід керівництва бізнесом у розвинених країнах та у країнах, що розвиваються, а також досвід розширення географічної присутності компанії, управління процесами злиття й поглинання.

Рамон Лагуарта

Рамон Лагуарта

Президент з ринків, що розвиваються, та зростаючих ринків Європи

Рамон Лагуарта обіймає посаду Президента з ринків, що розвиваються, та зростаючих ринків Європи з вересня 2012 року.

Рамон одержав ступінь бакалавра з менеджменту, закінчивши бізнес-школу ESADE у Барселоні,та ступінь магістра міжнародного управління у Thunderbird School of Global Management.

Він розпочав свою кар'єру у компанії Volkswagen. З 1987 до 1992 року працював у компанії з виробництва кондитерських виробів Chupa Chups, займаючись розвитком бізнесу у Близькосхідному й Далекосхідному регіонах. У 1992 році був направлений у США, де виконував обов'язки генерального директора філії компанії Chupa Chups.

До PepsiСo Рамон прийшов у 1996 році і займав різні позиції: генерального директора підрозділу PepsiСo Iberia Snacks, генерального директора підрозділу PepsiСo з виробництва закусок у Греції, віце-президента з маркетингу закусок в Іспанії, віце-президента з комерції у PepsiСo Європа.

З вересня 2008 року до вересня 2012 Рамон працював на позиції президента PepsiСo Східна Європа. Багато в чому завдяки його зусиллям у цей час PepsiСo зробила найбільше своє придбання за межами США – купила компанію «Вімм-Білль-Данн».

Рамон має успішний досвід управління бізнесом у декількох країнах зі зростаючою економікою, що розвивається, він довів своє сильне лідерство у керуванні змінами. Сьогодні Рамон працює над розвитком бізнесу в Східній та Південно-Східній Європі, продовжуючи успіх компанії PepsiСo з трансформації бізнесу у Туреччині та Росії. Він відповідає за регіон, що включає Росію, Україну, СНД, Польщу й Центральну Європу, Туреччину та Балкани.

Ендерсон Гімараєш

Ендерсон Гімараєш

Головний виконавчий директор, PepsiСo Європа

З вересня 2012 року Ендерсон Гімараєш є Головним виконавчим директором PepsiСo Європа.

Ендерсон одержав ступінь бакалавра (машинобудування й літакобудування), закінчивши Авіаційний технологічний інститут у Сан-Жосе-Дус-Кампус (Бразилія), та ступінь МВА в Університеті Макгілла у Квебеку (Канада).

Ендерсон працював з провідними компаніями з виробництва товарів широкого вжитку, серед яких HP, P&G та Johnson & Johnson. Протягом 10 років він працював у Philips Electronics – керівником комерційної служби компанії у Латинській Америці, старшим віце-президентом та главою управління глобального маркетингу, генеральним директором напрямку з виробництва дисплеїв VidiWall LED, генеральним директором Philips Lifestyle Incubation Group.

Перш ніж прийти в PepsiСo, Гімараєш працював виконавчим віце-президентом компанії Electrolux та генеральним директором основного напрямку з виробництва електропобутових приладів для країн Європи, Африки та Близького Сходу.

Ендерсон був президентом Глобальної групи з питань харчування PepsiСo й відповідав за те, щоб глобальна команда лідерів в галузі харчування та експерти з інновацій, брендингу, взаємодії з клієнтами та партнерами були стратегічно орієнтовані на розвиток бізнесу за чотирма ключовими напрямками: молочна продукція, злаки, фрукти й овочі, а також функціональне (спортивне) харчування.

У жовтні 2011 року Ендерсон став президентом з глобальних операцій PepsiСo і відповідав за управління стратегічним вибором джерел постачання, глобальні операції, інформаційні бізнес-рішення й ефективність виробництва на світовому рівні. Він керував трансформацією поточної операційної моделі PepsiСo у модель, яка функціонує з використанням матриці співробітництва; дозволяє компанії на глобальному рівні застосовувати інновації, передові практичні методи, використовувати виробничий ресурс, будувати глобальну архітектуру брендів та стратегічні зовнішні альянси і при цьому дозволяє діючим на місцевому рівні командам здійснювати бізнес-процеси й керувати ними.

Сьогодні Ендерсон Гімараєш відповідає за діяльність PepsiСo в галузі продуктів харчування й напоїв у країнах континентальної Європи, а також у Великобританії та у країнах Африки на південь від Сахари.

Ніл Старрок

Ніл Старрок

Генеральний директор PepsiCo в Україні (компанії «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна»)

Ніл Старрок народився 27 березня 1963 року у місті Кардіфф (Уельс, Велика Британія). У 1985 році з відзнакою закінчив університет Ексетера (Exeter University), отримавши ступінь бакалавра гуманітарних наук за спеціальністю «Бухгалтерський облік і фінанси». У 1988 році отримав кваліфікацію сертифікованого бухгалтера у «Делойт, Хаскінс і Селлс» (Deloitte, Haskins and Sells).

Ніл Старрок розпочав свою професійну кар'єру у 1989 році з посади асистента менеджера з фінансового планування компанії PepsiCo International. За роки співпраці з PepsiCo International пан Старрок обіймав посади фінансового директора, директора з продажу та генерального директора у підрозділах PepsiCo у Великій Британії, Російській Федерації, США, Іспанії, Україні, а також у Єгипті та на Близькому Сході.

З 2008 року займає посаду Генерального директора PepsiCo в Україні. Сьогодні очолювана паном Старроком компанія є одним з провідних гравців українського ринку продуктів харчування та напоїв. Під керівництвом Ніла Старрока було проведено реструктуризацію підприємств, які належать PepsiCo в Україні, модернізацію виробництва, розширено асортимент продукції, збільшено обсяг інвестицій та частку ринку.

Інтеграція була та залишається ключовим завданням Ніла Старрока та його команди. У 2008 році лідер сокового ринку України ТОВ «Сандора» був інтегрований у структуру PepsiCo/PepsiAmericas; у 2010-му права на розлив та дистрибуцію Pepsi перейшли від «Carlsberg Україна» до компанії «Сандора»; у 2011-му розпочато інтеграцію «Сандора» та виробника молочних продуктів «Вімм-Білль-Данн» у структуру бізнесу PepsiCo в Україні.