1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Кар'єра » Чому варто працювати у PepsiCo » Фактори успіху

Почему стоит работать в PepsiCo
 • Разнообразие и вовлечение
 • Компенсации и льготы
 • Факторы успеха
 • В помощь кандидату

Лідери світового рівня

У PepsiСo створений широкий спектр можливостей та інструментів для досягнення успіху:

Системний підхід до управління результатом

З перших днів роботи в компанії ви будете вирішувати серйозні завдання, управляючи своєю ефективністю за допомогою особливого підходу до постановки цілей та оцінки результатів. Він складається з чотирьох етапів: визначення ключових завдань, обговорення кар'єрних планів, підведення піврічних підсумків та оцінка результативності за рік. Кожний етап проходить у форматі діалогу між співробітником та його безпосереднім керівником. Такий підхід допомагає нам досягати стабільного успіху в реалізації найскладніших проектів.

Можливості розвитку

Обговорення кар'єрних планів відбувається щорічно в рамках дискусії між співробітником та його лінійним керівником. За результатами зустрічі складається індивідуальний план розвитку, який реалізується за допомогою різних інструментів: програм навчання, коучинга, крос-функціональних проектів. У компанії діє прозора й проста процедура внутрішнього наймання, а постійне зростання бізнесу створює нові й часом найнесподіваніші можливості для розвитку кар'єри.

У кожного з нас є можливість управляти своїм успіхом, а професіоналізм керівників, масштабні проекти та програми розвитку роблять нашу компанію унікальним майданчиком для побудови кар'єри.

Для досягнення успіху компанія PepsiCo дотримується ефективної моделі кар'єрного розвитку 70х20х10, яка базується на трьох елементах:
• 70% – навчання на робочому місці;
• 20% – навчання за допомогою інших;
• 10% – традиційне навчання.

Дотримуючись цієї моделі, можна досягти бажаних цілей та високих результатів у кар'єрному розвитку. Наші колеги часто отримують запрошення на роботу в PepsiCo по всьому світу і успішно продовжують свою кар'єру за кордоном, а багато менеджерів починали кар'єрний шлях з початкових посад і довели, що успішна кар'єра в PepsiCo - це реальність!

У PepsiCo існує гнучка система навчання:
• традиційні аудиторні тренінги;
• сучасний онлайн-університет PepsiCo University, що доступний в форматі 24*7.

PepsiCo University – це онлайн-ресурс з великою кількістю переваг: навчання в індивідуальному темпі, доступність, свобода і гнучкість.

Якість менеджерів

У PepsiСo якості менеджерів приділяється особлива увага, оскільки ефективна взаємодія між співробітником та його лінійним керівником лежить в основі успішного розвитку в компанії.

Модель лідерства

Для того, щоб досягти успіху в PepsiСo, необхідно розвивати ключові якості, які становлять нашу модель лідерства:

 • «Визначення порядку денного» — вміння ухвалювати рішення, правильно розставляти пріоритети, вирішувати складні завдання й докладати усіх зусиль, аби досягти успіху.
 • «Залучення інших» — готовність працювати в команді, мотивувати й заряджати енергією оточуючих вас людей, ураховувати різні точки зору та поважати людей, несхожих на вас, інвестувати свої сили й час у розвиток колег та підлеглих.
 • «Виконання у правильний спосіб». Ми шукаємо людей, чиї цінності збігаються з цінностями нашої компанії. Тих, хто послідовний у своїх словах та вчинках і вміє брати на себе відповідальність. Тих, хто відкритий для чесного діалогу й діє прямо й відкрито.