1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Кар'єра » Чому варто працювати у PepsiCo » Компенсації та льготи

Почему стоит работать в PepsiCo
 • Разнообразие и вовлечение
 • Компенсации и льготы
 • Факторы успеха
 • В помощь кандидату

Концепція загальної винагороди

«Відповідально до мети» – це визначальна стратегія компанії PepsiCo. Вона пронизує все, що ми робимо і відображається в принципі «Підтримка талантів», що є елементом стратегії «Відповідально до мети».

Шляхом реалізації принципу «Підтримка талантів» компанія PepsiCo в Україні прагне стати кращим роботодавцем для талановитих співробітників, створюючи і підтримуючи атмосферу, де цінується різноманітність поглядів та ініціативність і вітаються нові ідеї, які несуть цінність для бізнесу.

Принцип «Підтримка талантів» формує нашу ціннісну пропозицію роботодавця, невід'ємним елементом якої є «Загальна винагорода».

Політика PepsiCo в області загальної винагороди ґрунтується на наступних принципах:

 • забезпечувати конкурентну оплату праці, конкурентоспроможні пільги та бонуси у порівнянні з іншими компаніями на ринку;
 • підтримувати принцип внутрішньої справедливості;
 • винагороджувати за результативність.

Дотримання цих принципів підтримує нас в досягненні головної мети в управлінні персоналом - залучати, мотивувати і утримувати кращих на ринку фахівців.


Елементи загальної винагороди

Крім оформлення в повній відповідності з трудовим законодавством України, компанія пропонує своїм співробітникам соціальний (компенсаційний) пакет. Наповнення соціального пакета визначається відповідно до фінансових можливостей компанії. У той же час він націлений на покриття різноманітними пільгами всіх працівників компанії для підвищення ефективності бізнесу та лояльності персоналу.

Оплата праці

Це система оплати праці, що включає в себе постійну і змінну частину (оклад, надбавки, премії та бонуси).

Турбота та здоров'я

Компанія PepsiCo пропонує співробітникам програми медичного страхування та страхування життя, а також можливість скористатися знижками від корпоративних провайдерів на оформлення поліса медичного страхування для своїх родичів.

Спосіб життя

Компанія PepsiCo всіляко сприяє тому, щоб співробітники та їхні сім'ї вели здоровий спосіб життя. Це прагнення компанії втілюється в Healthy-living/Wellness agenda, елементами якої є:

 • підтримка ініціатив щодо ведення здорового способу життя (участь співробітників в спортивних змаганнях, організація спортивних куточків, інформування про способи ведення здорового способу життя);
 • надання можливості відвідування тренажерного залу, басейну, занять фітнесом.

Соціальна підтримка

В рамках соціальної підтримки співробітникам надається харчування для співробітників виробництва та офісів, безкоштовна доставка на роботу і з роботи для віддалених локацій, матеріальна допомога в разі народження дитини, тривалого лікування співробітника або його близького родича.

Баланс роботи та особистого життя

Компанія PepsiCo пропонує співробітникам різні можливості та ініціативи, що спрямовані на побудову балансу між роботою та особистим життям.