1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Цінності та філософія
  5. Кодекс поведінки
  6. Телефон довіри
  7. Контакти
 3. Відповідально до мети
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Бренди
Поділитися:
Ще |

Головна » Бренди

ТМ «Агуша» пропонує різноманітний асортимент продуктів дитячого харчування для малят від  4-6 місяців, серед яких – дитячі йогурти, сирки, кефір, соки та пюре, а також, унікальний продукт на ринку дитячого харчування в Україні – Білакт.

Питні йогурти «Агуша» збагачені олігофруктозою – пребіотиком, який допомагає розвиватися власній мікрофлорі травного тракту маляти, тим самим сприяючи нормалізації травлення. Полуниця-банан, персик, яблуко-груша, малина, злаки – ці смачні йогурти, безсумнівно, стануть одним з улюблених ласощів маляти.

Дитячі сирки, представлені торговою маркою, — це справжнє джерело натурального кальцію та білку, який дуже важливий для побудови міцних кісточок і зубчиків дитини. Асортимент дитячих сирків включає різні смаки, серед яких кожне маля знайде свій улюблений: класичний, абрикос-морква, груша, банан-яблуко, гарбуз, злаки та чорниця. Сирочки «Агуша» містять натуральний вітамін К2 , який допомагає зубкам і кісточкам малюків бути міцними.

До складу кефіру «Агуша» увійшла жива кефірна закваска, а за смаком продукт позбавлений вираженої кислинки, тому має всі шанси сподобатися малятам.

На початку 2016 року бренд Агуша випустив унікальний кисломолочний напій – дитячий Білакт. Цей продукт поєднує в собі ацидофільні лактобактерії та біфідобактерії, що є дуже корисними для малят і навіть для дорослих.  Ніжний смак, завдяки невеликій кількості цукрового сиропу, буде до вподоби багатьом малятам.  Білакт – подвійна користь, м’який смак.

Соки та пюре Агуша виготовляються виключно з натуральної сировини, не містять консервантів, а також цукру.

 «Агуша: Підтримка мам. Здоров'я малюкам!»