1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Цінності та філософія
  5. Кодекс поведінки
  6. Телефон довіри
  7. Контакти
 3. Відповідально до мети
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Бренди
Поділитися:
Ще |

Головна » Бренди

Торгівельна марка «ХрусTeam До пінного» з'явилася на вітчизняному ринку у лютому 2013 року й стала справжнім подарунком для українських шанувальників солоних снеків.

Сухарики ТМ «ХрусTeam До пінного» виготовляються з високоякісної натуральної сировини – головним чином з пшеничного й житнього борошна.

«ХрусTeam до Пінного» відрізняються від традиційних сухариків, які представлені на ринку України. На відміну від них, сухарики «ХрусTeam До пінного» виготовляються за спеціальним рецептом тіста та завдяки використанню сучасної технології екструзії, мають збалансований смак, зручну форму та ідеальний хруст. Крім того, на відміну від традиційних сухариків, яскрава зручна упаковка бренду майже не містить крихт.

В Україні «ХрусTeam До пінного» представлений п`ятьма оригінальними й найбільш затребуваними серед поціновувачів пивних снеків смаками – кальмар, шашлик, копчений сир, мисливські ковбаски, хрін та холодець. Вони ідеально доповнять смак пива та  створять неперевершену атмосферу в колі друзів.

А гумор та позитивний настрій бренда закликають українців жити та хрумтіти веселіше! «ХрусTeam До пінного» - задамо хрусту!