1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Цінності та філософія
  5. Кодекс поведінки
  6. Телефон довіри
  7. Контакти
 3. Відповідально до мети
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Бренди
Поділитися:
Ще |

Головна » Бренди

Холодні чаї Lipton Ice Tea – унікальні негазовані тонізуючі, а головне натуральні напої для любителів чаю в будь-яких його проявах. Наш продукт створений для тих, хто піклується про своє здоров'я, оскільки не містить барвників й консервантів, а цукру в ньому менше, ніж у більшості інших безалкогольних напоїв.

Крім того, Lipton Ice Tea – це справжнє джерело молодості й здоров'я, адже чаї бренда є природним джерелом антиоксидантів, котрі сприяють збереженню й омолодженню організму, допомагають зміцнювати його захисні функції.

ТМ Lipton Ice Tea користується заслуженою популярністю в більш ніж 40 країнах світу і є абсолютним лідером на світовому ринку холодних чаїв.

Для зручності споживачів продукція ТМ Lipton Ice Tea представлена у трьох найзручніших форматах ПЕТ-упаковки: 0,5 л, 1 л та 1,5 л. У 2014 році упаковка перетворюється – це стосується найпопулярнішої пляшки об’ємом 0,5 л, яка тепер стає сучаснішою й цікавішою. Вона ідеально лягає в руку, а знизу можна побачити й відчути перфороване слово Lipton.