1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Бренди
Поділитися:
Ще |

Головна » Бренди

Бренди

Напої

Компанія PepsiСo виготовляє найрізноманітніші напої та є одним із провідних виробників цієї продукції в Україні. У портфелі брендів компанії – газовані й негазовані напої, холодні чаї, тоніки, мінеральна й питна вода.

Серед газованих напоїв компанії PepsiСo на українському ринку присутній класичний бренд Pepsi, а також його суббренди Pepsi Max, Pepsi Wild Cherry і Pepsi Lime. Легендарну лимонно-лаймову свіжість дарує 7UP, а жовтогарячий настрій, що іскриться, – Mirinda.

Категорію холодних чаїв представляє популярний серед любителів прохолодних напоїв Lipton Ice Tea. Тим, хто віддає перевагу легкому тоніку в чистому виді або коктейлям на його основі, PepsiСo в Україні пропонує Evervess.

Відновити водний баланс організму й оздоровитися допоможуть мінеральна вода «Єсентуки» й чиста питна вода «Аква Мінерале», що добувається з артезіанських свердловин.

Детальніше

Соки

Широкий асортимент сокової продукції PepsiСo в Україні вже багато років радує всіх шанувальників цих смачних та корисних напоїв. Компанія пропонує широкий асортимент соків, нектарів й морсів, у багатій палітрі якого кожний неодмінно зможе знайти свій смак.

Один з провідних і найпопулярніших сокових брендів України «Садочок» пропонує смачні, доступні та якісні соки і нектари. А торговельна марка «Сандора» радує споживачів класичними соками й нектарами. Наймолодших сокових фанатів порадує торговельна марка «Сандорик».

Високоякісна продукція брендів нашої компанії виготовляється з ретельно відібраних фруктів, овочів та ягід, які надходять на наші заводи із усього світу.

Детальніше

Молочна продукція

У виробництві продукції національних торговельних марок «Слов'яночка», «Чудо», «Смачненький» використовується високоякісне молоко, яке поставляють найкращі господарства України. При цьому на молочні підприємства PepsiСo в Україні надходить тільки та сировина, яка успішно пройшла перевірку в нашій лабораторії на відповідність стандартам якості.

Найкраще й свіже молоко, перевірена сторіччями рецептура, а також новітнє обладнання й технології виробництва дозволяють створювати продукти, у високій якості яких не доводиться сумніватися.

Наша продукція – це натуральні, якісні молочні й кисломолочні продукти, які радують споживачів протягом багатьох десятиріч.

Детальніше

Снеки

PepsiСo в Україні є одним з провідних виробників снеків в Україні.

Впевнену позицію на українському ринку займають сьогодні картопляні чипси торговельної марки Lay's, що є також лідером продажів у супермаркетах. Продукція бренда – чипси відмінної якості – виготовляється виключно з натуральної картоплі з чітко визначеним вмістом крохмалю й цукру. А смакова палітра бренда, що включає як традиційні, так і оригінальні варіації, не залишить байдужим жодного любителя картопляних снеків.

У лютому 2013 року на вітчизняному ринку з'явилася нова для наших споживачів торговельна марка «Хрусteam», яка стала справжнім подарунком для шанувальників солоних снеків. Сухарики цієї торговельної марки виробляються з високоякісної натуральної сировини, а серед різноманітних яскравих смаків кожний обов'язково знайде свій.

Детальніше

Дитяче харчування

Ніжний та чутливий організм дитини ще не готовий дj «дорослих» продуктів, тому, малятам до 3-х років необхідно саме дитяче харчування.

Компанія PepsiСo в Україні пропонує на вітчизняному ринку продукцію ТМ «Агуша», створену з урахуванням усіх особливостей організму дитини, що ще тільки формується.

Якісні дитячі продукти цього популярного бренду потрапляють на полиці  магазинів зі спеціалізованого виробництва дитячого харчування «Агуша» у місті Вишневому Київської області. На підприємстві забезпечено автономний цикл виробництва для дітей до 3-х років, де ретельно перевіряється відповідність стандартам якості – від закупівлі сировини до контролю готової продукції.

На виробництво надходить сировина від постачальників, які мають санітарно-епідеміологічний висновок, як виробники сировини й продуктів, дозволених для дитячого харчування. У продукції ТМ «Агуша» використовуються пюре з фруктів та ягід, яке поставляється з мальовничого куточка Вінниччини. Молоко екстра-класу надходить до заводу «Агуша» зі спеціалізованих ферм, які атестовані як виробники молока для дитячого харчування.

Обираючи продукцію ТМ «Агуша», ви отримуєте різноманітний асортимент смачного, якісного й дійсно дитячого харчування від відповідального виробника. У якості продукції споживачі можуть переконатися особисто, відвідавши екскурсію на виробництво дитячого харчування «Агуша».

Детальніше